Отбелязваме Деня на Европа с концерт на деца от Музикалното училище
Пловдивчани и гостите на града да отбележат заедно Деня на Европа – 9 май, със специфична стратегия, в която се включват учениците от Национално учебно заведение за музикално и танцово изкуство „ Добрин Петков “ с концерт навън, а тяхната сцена ще са емблематичните стълби на Каменица на Главната. Те ще свирят от 11 до 12 ч.
Прочетете още
Точно в 12 часа духовият оркестър ще извърши европейския химн „ Ода на насладата “ като част от самодейността на Председателството на Европейската комисия в България. Целта е посредством този алегоричен жест да се сътвори чувство за общественост и споделена европейска принадлежност.
Организатори на събитието са Област информативен център – Пловдив и Община Пловдив.
В непосредствена непосредственост до музикалната зона екипът на ОИЦ ще изгради щанд, където публиката ще има опция да се запознае с активността на центъра от основаването си преди 15 години до момента. В продължение на два часа от 10 до 12 ч., гражданите ще могат да зададат своите въпроси за настоящите и идни благоприятни условия за финансиране от стратегиите, съфинансирани от Европейските фондове при споделено ръководство за интервала 2021 – 2027 година
Екипът на ОИЦ-Пловдив е подготвил специална фотобудка за моментни фотоси, както и доста дарове. Събитието е част от националната акция по случай 15 години от основаването на Мрежата от 27 Областни осведомителни центрове в България под мотото „ Свързваме хрумвания с благоприятни условия “.
Център „ Европа непосредствено “ – Пловдив също ще се включи в програмата за Деня на Европа, с техния обичаен щанд, на който доброволци ще раздават европейски знаменца и материали за Европейския съюз.
Областен информативен център – Пловдив е част от мрежата от 27 осведомителни центъра в страната за разпространение на Кохезионната политика на Европейския съюз.
Прочетете още
Точно в 12 часа духовият оркестър ще извърши европейския химн „ Ода на насладата “ като част от самодейността на Председателството на Европейската комисия в България. Целта е посредством този алегоричен жест да се сътвори чувство за общественост и споделена европейска принадлежност.
Организатори на събитието са Област информативен център – Пловдив и Община Пловдив.
В непосредствена непосредственост до музикалната зона екипът на ОИЦ ще изгради щанд, където публиката ще има опция да се запознае с активността на центъра от основаването си преди 15 години до момента. В продължение на два часа от 10 до 12 ч., гражданите ще могат да зададат своите въпроси за настоящите и идни благоприятни условия за финансиране от стратегиите, съфинансирани от Европейските фондове при споделено ръководство за интервала 2021 – 2027 година
Екипът на ОИЦ-Пловдив е подготвил специална фотобудка за моментни фотоси, както и доста дарове. Събитието е част от националната акция по случай 15 години от основаването на Мрежата от 27 Областни осведомителни центрове в България под мотото „ Свързваме хрумвания с благоприятни условия “.
Център „ Европа непосредствено “ – Пловдив също ще се включи в програмата за Деня на Европа, с техния обичаен щанд, на който доброволци ще раздават европейски знаменца и материали за Европейския съюз.
Областен информативен център – Пловдив е част от мрежата от 27 осведомителни центъра в страната за разпространение на Кохезионната политика на Европейския съюз.
Източник: trafficnews.bg
КОМЕНТАРИ




